Kiralık Oto Ankara – Ücretler Nasıl Hesaplanır

Kiralık Oto Ankara

Otomobil dünyasında segment farklılığı fiyata yansıyor. Bu gün tanınmış bir markanın son model araçları servet değerindedir. Segmenti düşük araçların fiyatları da o nispetle düşüktür. Son model araç kategorisinde üretilen modelli seçeneklerin araba kiralama ücretleri de farklı oluyor.

Model özelliklerinin yanı sıra araçtaki eklentiler de ücrette farklılık meydana getiriyor. Klimalı, klimasız veya navigasyon seçenekleri de fiyatlandırmada farklılık meydana getiren unsurlardır. Jeep sınıfı araçların yanı sıra toplu taşımada kullanılan büyük araçların farklı özellikleri, kira ücretine yansıyan seçenekler içerisindedir.

 

Kiralık Oto Ankara – Model ve Kalite Fark Oluşturuyor

Son model kaliteli araç seçenekleri, kiralama ücreti kategorisinde farklı özelliklere sahiptir. Düşük segmentli araçların günlük kirası, yüksek segmentli araçların günlük kirasına göre düşüktür. Kira ücretinin belirlenmesinde aracın markası da belirleyici rol oynamaktadır. Hesaplama işlemi gün, ay veya yıl kategorisinde farklılık gösteriyor. Süresinin uzaması durumunda kira ücretinde indirim söz konusudur.

Özellikle şirketlerin tercih ettiği yıllık araba kiralama seçenekleri, diğer seçeneklerden daha hesaplı oluyor. Günlük rent a car fiyatları, diğer seçeneklerden biraz daha yüksek olabilmektedir. Günlük rent a car ücretinin tespit edilmesi, günlük fiyat ile kiralama süresinin çarpılması ile gerçekleşiyor. Aylık ücret belirlendiyse, kiralanan ay süresi ile aylık ücret çarpılmaktadır. Yıllık kampanya seçeneklerinde yıllık ücret ile kiralanan yıl süresi çarpılmaktadır. Ücretler peşin alınmaktadır.

 

Kiralık Oto Ankara – Kampanyalarımızı Sorun

Günlük, aylık veya yıllık gerçekleştirilen kiralama seçeneklerinde kampanya uygulanmaktadır. Kiralık oto işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için sözleşme kurallarına uymak gerekir. Araç teslimatının gecikmesi durumunda firma ek ücret talep edebilmektedir. Diğer yandan erken teslimat durumunda da firma mağdur olmamak adına kesinti yapabilir. Bu gibi durumlar sözleşmede bulunuyor.

 

Kiralık Oto Ankara  – Araç Tipi de Önemlidir

Çift kapılı araçlar, segmenti düşük araçlar, aile tipi araçlar, jeepler ve minibüsler, kiralama seçenekleri farklıdır. Bu farkın oluşmasında aracın özellikleri söz konusudur. Bu gün aile tipi bir araç ile minibüsün kira ücret farklıdır. Tanınmış bir araç markası ile segmenti düşük araç da farklıdır. Marka, model ve segment farklılığı ücrete yansımaktadır.

 

Kiralık Oto Ankara – Herkes İçin Araç Seçeneği Bulunuyor

Konvoy kiralama işlemlerindeki ücretlendirme, tek araç kiralama seçeneklerine göre farklıdır. Bu sektörde kiralama süresinin uzaması, kira ücretlerinde indirime neden olmaktadır. Araç fiyatlarımızı görmek için lütfen buraya tıklayın. Sorularınız için bize aşağıdaki numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp