Ankara Ucuz Araç Kiralama, Araba Kiralama

Ankara Ucuz Araç Kiralama, Araba Kiralama

Kısa veya daha uzun süreler için, seçilecek bir aracın satın alınmaksızın bedeline mukabil olarak kiralama yöntemi ile kullanılmasıdır. Aracın satın alma maliyetlerine, bakım, vergi gibi yükümlülüklerine maruz kalmadan kullanılması için en güvenli ve yasal yollardan biridir. Araç kiralama işlemleri günübirlik yapılabildiği gibi daha uzun vadeli olarak gerçekleştirilebilir.

Firmamız bünyesindeki birçok model, renk ve araç seçeneğinden her hangi birini tercih ederek kısa veya uzun vadede kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sürücü ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek doğru zamanda kalıcı ve hızlı çözümler ile ülkenin her köşesine yayılmış şube ağı sayesinde, temiz ve konforlu araç kiralama sürecinde, dünyada kabul görmüş standartlara uygun olarak kalite hizmeti müşterilerimizin beğenisine sunan firmamızı dilediğiniz her an tercih edebilirsiniz.

 

Araç Kiralama Çeşitleri

Kısa dönem araba kiralama işi, günlük araç kiralama olarak ifade edilmektedir. Kişiler tarafından daha çok turistik seyahat ve iş gezilerinde kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Günlük araç kiralama hizmeti, var olan aracınızın hasar görmesi ya da uzun dönemli tamirat gerektiren bir arıza ile karşılaşması durumunda da ihtiyaç duyabileceğiniz bir sistemdir. Diğer araç kiralama çeşidi ise, daha uzun süreler için ihtiyaç duyulan uzun dönemli kiralama sistemidir.

Uzun dönem araba kiralama ile aracın satın alınması yerine, optimum şartlarda ve daha uzun zaman kullanma sağlayan bir hizmet çeşididir. Araç sigortası, bakım, tamir ve vergi gibi uğraştırıcı ve maliyetli süreçlerden bağımsız olarak hizmet alınmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından tamamen güvenli ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kısa ve uzun dönem kiralama işlemleri için hizmet verilmektedir.

 

Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Araç kiralama hizmetinde, aracını kiralık olarak lanse eden taraf ve sunulan aracı kiralamak isteyen taraf mevcuttur. Aracı kiralamak isteyen tarafın değerlendirmesinde, arabanın kiralanacağı firmanın güvenilirliği, fiyat, hizmet ve araba opsiyonları gibi dengeler önemli yer tutmaktadır. Kiralama hizmetinden faydalanacak tarafın geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Ardından taraflar arasında imzalanacak sözleşme ile kiralama işlemi belgeye dökülmektedir.

 

Kiralama Hizmeti Ve Hizmet Ağımız

Tüm marka, sınıf, model ve renk seçenekleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Kolay, zaman kaybetmeksizin ve uygun fiyat seçenekleri ile araba kiralama hizmeti veren firmamız, bu hizmeti ülkemizin her köşesine ulaştırmaktadır. Ayrıca, istenilen lokasyonlara araç teslim hizmetini de sunan firmamız kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

WhatsApp WhatsApp