Ankara Araba Kiralama Fiyatları

Ankara Araba Kiralama Fiyatları

Araç filomuzda binek veya ticari araç kategorisinde yer alan araçları avantajlı kampanyalarla kiralayabilirsiniz. Filomuzda manuel veya otomatik vitesli araçlar, benzinli veya dizel yakıtlı olarak almaktadır. Araba kiralama fiyatları belirli bir sayının üzerinde araç kiralandığında, kiralama süresinin uzatıldığı durumlarda daha avantajlı olmaktadır.

Tüm yer zeminlerinde ve hava koşullarında kullanılabilecek olan araç modellerimiz bulunmaktadır. Araçlarımız içerisinde sedan, hatchback binek araç modellerinin yanı sıra lüks araçlar, jeep, kamyon, otobüs, minibüs seçenekleri de mevcuttur. İş, tatil, gezi için araç gerekli olduğunda, günlük, haftalık veya aylık araba kiralama hizmetini şirketimizden internet üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Araçlarımızı ve fiyatlarını incelemek için buraya tıklayın

 

Aracı Havaalanından Teslim Alabilirsiniz

Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra, Türkiye’nin tüm şehirlerinden rahatlıkla araç kiralayabilirsiniz.

Özellikle uçakla seyahatlerinizde, aracınızı havaalanından gelip teslim alabilirsiniz. Günümüzde tatil için insanlar kendi araçlarıyla seyahat etmek yerine, bulundukları şehirden tatil yapacakları lokasyona uçakla gelerek, sonrasında tüm tatil boyunca araç kiralarlar, araçlarını havaalanından teslim alırlar tatil dönüşünde de aracı havaalanında teslim ederek uçakla ikamet ettikleri şehre uçakla dönerler.

Bu şekilde araba kiralama yapmaları, insanların tatil süresince daha az sürede trafikte bulunmalarını sağlar, hem de karayolunda sıklıkla meydana gelen kaza riskini asgariye indirir.

 

Kiralık Araçların Bakım Sonrası Kontrolleri Tarafımızdan Yapılır

Filomuz bünyesindeki araçların bakımının yapılıp yapılmadığını özenli bir şekilde takip ediyoruz. Araçların bakımı yetkili servislerde yapılmaktadır. Seçtiğiniz araç ile seyahatiniz süresince sorunla karşılaşmanız durumunda, aynı nitelikli bir aracı hizmetinize vakit kaybetmeksizin tesis ediyoruz. Araçların periyodik bakım, tamirat ve sigorta giderleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Araba Kiralama Hizmetinin Avantajları

Aracın kendi bünyenizde olması durumunda her türlü bakım- onarım giderleri şirketiniz tarafından karşılanmak zorundadır. Ayrıca mali kaynaklarınızın bir kısmı araca bağlı olmak durumunda kalmıştır, aracınız eskir ve elden çıkaracağınız zaman müşteri bulma ve değerinde satma problemleri ile karşılaşırsınız.

Araba kiralama hizmeti satın alırsanız, serbest kalan mali kaynağı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz; böylelikle şirketiniz üzerinde finans yükünü azaltmış olursunuz.

Araba kiralamanın en önemli avantajlarından birisi de, kiralama faturalarını şirket gideri olarak gösterebilir ve vergi avantajı elde edebilirsiniz. En başta belirlediğiniz dönem için araç kiralayacağınızdan, her ay ödeyeceğiniz sabit masraf yükü bellidir, sonradan ortaya çıkabilecek herhangi bir gider sürpriziyle karşılaşmazsınız.

WhatsApp WhatsApp